Zákaznická podpora: 9:00 - 16:00, Pá. do 15:00 │ +421948076520 │  DOPRAVA ZDARMA na infrapanely                                                                                                                          EUR 


» Možnosti využití infrapanelů

 Možnosti využití infrapanelů  SMODERN

  

budovy- možnosti - využitie-infrapanelov smodern-infravykurovanie

 

Infra vytápění je atraktivním, efektivním topným produktem pro domácí, kancelářské, maloobchodní, obchodní zařízení ...

Flexibilita infrapanelů má další výhodu oproti konvenčním topným systémům: jsou nenápadné a atraktivní, dodávají se v příkonech 200 W až 1350 W, infrapanely lze instalovat na stěny (nebo stropy) téměř kdekoli v objektu - a mohou být navrženy tak, aby odrážely estetické charakteristiky svého prostředí. Vyberte si mezi bílým, RAL barvou nebo motivem dle vašeho výběru.

Správně zvoleným příkonem a regulací lze infrapanely použít, jako plnohodnotný energeticky úsporný systém vytápění nebo lze nižšími příkony zajistit úsporné temperování na požadovanou teplotu.

Infrapanely můžete využít jako:

Plnohodnotné vytápění
Sálavé vytápění SMODERN je plnohodnotným topným systémem nejen pro novostavby, ale také starší typy staveb plně pokrývající energetickou náročnost vytápěných prostor.

Doplňkové vytápění

Proč vytápět celý dům či byt od začátku topné sezóny, kdy potřebujeme první a poslední 3-4 týdny topné sezóny přitápět pouze dvě tři místnosti? Infrapanely SMODERN lze využít, jako doplněk vytápění k současnému a touto vhodnou kombinací získáte levné a úsporné vytápění a zajistíte tepelnou pohodu iv přechodových měsících (lze kombinovat s radiátory nebo podlahovým vytápěním na plyn, elektřinu, tuhá paliva, s tepelným čerpadlem a dalšími) .
Krbové vytápění vyžaduje obsluhu, přípravu paliva, produkuje nežádoucí prašnost a při příchodu domem je vám zima a musíte znovu přitopit? Infrapanely lze navrhnout, jak vytápění na temperování s nižším příkonem než jako plnohodnotné vytápění a po dobu vaší nepřítomnosti nebo pokud nebudete chtít využívat krb, budou infrapanely místnost dohřívat.

Rekonstrukce
Sálavé vytápění je vhodné i pro použití v rekonstruovaných stavbách, jako rozšíření současného vytápění. Jednoduchá instalace infrapanelů a minimální nároky na zapojení a regulaci snižují cenu pořízení vytápění a zkracují dobu realizace.

 

Obytný prostor

Váš topný systém hraje důležitou roli při udržování vašeho domu útulné a pohodlné svatyně.

 

Infrapanely s modern obytný priestor
 

Nevhodný a nespolehlivý topný systém může rychle vytvářet problémy v domácím prostředí – zjistěte, jak mohou infrapanely řešit problém.

 

Domácí teplo - blaho

Po celá desetiletí byly postaveny domy s tradičními konvekčními topnými systémy: centrální plynový kotel a radiátory instalované v téměř každé místnosti. Ale domácnosti přicházejí ve všech tvarech a velikostech: bohužel konvekční vytápění poskytuje nekonzistentní úroveň tepla v každé místnosti a spoléhá na proudění vzduchu k distribuci tepla, takže změny v jakékoli části domu mohou rychle dělat obyvatelům pocit chladu.
Zatímco neefektivnost vytápění ovlivňuje domácí účty za energii, topidla sami mohou narušit vzhled a pocit domova, slouží jako objemné doplňky do místnosti a omezují potřebný prostor. Starší konvekční topné systémy mohou také vyvolat problémy s údržbou, což znamená nákladné práce na opravách instalací nebo kompletní rekonstrukci.

 
Využití

Ložnice

Váš domov by mal ponúknuť zaručený dobrý spánok. Infrapanely môžu znamenať všetok rozdiel v útulnom pohodlí spálne pre celú rodinu.

Salonky

Ohniskem domu by měl být prostor, kde se každý cítí pohodlně. Infrapanely SMODERN nabízí všestrannou úroveň komfortu pro každého.

Koupelny

Koupelny, sprchy a toalety mohou být složitá místa k vytápění: inovativní topné panely poskytují teplo problémovým oblastem.

Kuchyně

V kuchyni se teploty rychle mění: infrapanely vám umožňují řídit hladinu tepla s přesností.

Chodby

Udržujte každého ve svém domě nepřetržitě pohodlně, když se pohybují mezi místnostmi.

Jídelna

Teplota v jídelně je rozhodující pro domácí či hosty. SMODERN infrapanely s motivem poskytují přesné, pohodlné teplo, aniž by obtěžovaly.

 

Infrapanely SMODERN představují flexibilní a efektivní alternativu proti běžným domácím topným systémům:

 

Energetická účinnost

Dříve než se spoléhat na proudění vzduchu, infračervené teplo působí přímo na povrchy a objekty, což znamená, že k vytvoření pohodlné teploty je zapotřebí méně kilowattů na metr krychlový. Infračervené panely mohou být také použity „mimo síť“: pomocí solární energie mohou přispět k širšímu úsilí a snížit závislost na fosilních palivech.

Více prostoru

Každý, kdo žije v přeplněném domě, ví, jak maximalizovat svůj volný prostor. Infrapanely S MODERN jsou ploché a mohou být instalovány na libovolném povrchu – vytvářejí vám volný prostor pro použití dle vlastního uvážení. Flexibilita infrapanelů znamená, že mohou být namontovány téměř v každém prostoru: od ložnic a koupelen až po salony a kuchyně.

Jednodušší čištění

Jelikož infrapanely přitahují méně prachu a vlhkosti než konvekční systémy, jsou nejen hygienické, ale mnohem jednodušší na čištění – obrovský přínos pro rušné domácnosti.

Estetika

Na rozdíl od většiny designových radiátorů, infrapanely SMODERN vypadají dobře a dodávají energeticky účinné teplo, což znamená, že můžete učinit svůj dům trvale udržitelným, aniž byste se obávali o vliv na váš stávající dekor. Můžete si dokonce vybrat přizpůsobení našich panelů motivům nebo jinými vytištěnými návrhy.

Údržba

Na rozdíl od konvekčních systémů infra vytápění nevyžaduje připojení ke stávajícím instalacím a plynu: naše panely se zasouvají přímo do elektrické sítě a nemají žádné pohyblivé části. S naší 10letou zárukou budete mít klid, že váš domov bude pohodlný a útulný, kdykoli budete potřebovat.

Instalace

Ať už plánujete mít infrapanely v jedné místnosti nebo v celém domě, proces instalace je snadný. Také je velmi snadné je rozšiřovat a připojovat k systému.

 

Restaurace, bary ...

V restauraci je pohodlí vaší klientely stejně důležité jako menu.

 

Reštavrácie a bary - infrapanely S MODERN
 

Infrapanely SMODERN přinášejí inovaci a styl do vašeho prostoru a mohou výrazně zlepšit stravovací návyky v téměř jakémkoli prostředí.

 

Zlepšení zážitku z jídla
Úspěšné restaurace nabízí svým hostům výborné jídlo a příjemné prostředí. V restauracích konvekční ohřívače zabírají cenný prostor, který by mohl být použit jinak, také se často potýká s pečlivě koordinovanou estetikou prostředí. Při výskytu problémů s údržbou se často vyžadují instalatérské práce a může to mít za následek nákladné přerušení provozu.

Jednou z velkých nevýhod běžných konvekčních ohřívačů je, že veškerý teplý vzduch, který produkují, se může rychle ztratit pokaždé, když někdo otevře dveře. V restauracích kde se dveře mohou otevírat téměř neustále, může být ušetřením obrovského množství energie přechodem na infrapanely.

Vyzařované teplo z infrapanelů je absorbováno přímo lidmi, objekty a povrchy v místnosti, takže při otevření dveří se ztrácí velmi málo tepla.

Využití

Restaurační část

Ústředním bodem je restaurační část: Infrapanely SMODERN udržují zákazníky v pohodlí a šetří prostor.

Zadní část provozu

Personální prostory, chodby, šatny, pracovní jídelny: pohodlné pracovní plochy pomáhají udržet vaši firmu v provozu. Zajistěte, aby zaměstnanci necítili chlad, když vykonávají svou práci.

Čekající prostory, salonky a bary

Společné prostory jsou pro návštěvníky stále důležitější (před jídlem, po jídle). Infrapanely vytvářejí pohodlné teploty rychle a snadno.

Chodníky

Halách na chodbách: udržujte zákazníky v pohodlí, když se pohybují mezi oblastmi ve vaší restauraci.

 

Zjistěte, jak může infratopení změnit vaši restauraci a systém vytápění:

 

Prostor

Ploché a nenápadné infrapanely SMODERN mohou být instalovány na stěnách nebo na stropech, aby se maximalizoval prostor nebo jednoduše vylepšily jídelní zážitek.

Hygiena

Hygiena a čistota jsou nejdůležitější v každém prostředí, kde se podávají potraviny. Infrapanely SMODERN vytvářejí méně prachu a vlhkosti než konvekční systémy, infrapanely SMODERN se snadno čistí a udržují a také jsou ideální pro alergiky a astmatiky. Zdravější stravovací zážitky se promítají do pozitivnějších recenzí.

Instalace

Napájené elektrickou energií, infrapanely se připojují přímo do elektrické sítě, což znamená minimální narušení podnikání a na rozdíl od konvekčních systémů nejsou zapotřebí drahé instalatérské práce. Jednoduše zapojte a vychutnejte si teplo.

Pohodlí

Wifi termostaty nabízejí bezprecedentní úroveň kontroly nad úrovní teploty v restauraci – což znamená konzistentnější a pohodlnější úroveň tepla v celé jídelně.

Styl

Infrapanely lze vytisknout na míru fotografiemi nebo také v barvě RAL, které doplňují okolní výzdobu a poskytují příjemné teplo.

Oprava

Vzhledem k tomu, že neobsahují žádné pohyblivé části, infrapanely vyžadují minimální údržbu a vytvářejí minimální poruchy normálního provozu. Nabízíme 10letou záruku na produkt.

 

Hotely, penziony

Zkušenost hostů je rozhodující pro úspěch podniků v odvětví volného času.

 

infrapanely s modern využitie hotely penziony
 

V proměnlivém prostředí může efektivní systém vytápění udělat vše, co si myslí vaši zákazníci o vašem hotelu nebo penzionu ...

 

Prostor a komfort pro každého hosta

Hotely či penziony tvoří jedinečný výzvám v rámci hotelového průmyslu. Vzhledem k tomu, že se denně u nich vystřídá vysoký počet zákazníků, špatně vytápěné pokoje mohou rychle generovat výrazné negativní zpětné vazby. Staré ohřívače s konvektem, které se často používají v hotelech a penzionech, zabírají překvapivé množství prostoru, vytvářejí vlhkost a prach a způsobují přerušení zákaznického servisu při vzniku problémů s údržbou.

 

Využití

Spálně

Zvuk nočního spánku je důležitý pro vaše hosty ve vašich prostorách. Infrapanely mohou znamenat veškerý rozdíl v nočním komfortu.

Veřejné prostory

Čekárna, recepce, toalety: infrapanely SMODERN poskytují všestrannou úroveň komfortu pro každého v budově.

Zadní část provozu

Personální prostory, chodby, šatny, pracovní jídelny: pohodlné pracovní plochy pomáhají udržet vaši firmu v provozu. Zajistěte, aby zaměstnanci necítili chlad, když vykonávají svou práci.

Bary a stolování

Společné prostory jsou pro návštěvníky stále důležitější (před jídlem, po jídle). Infrapanely vytvářejí pohodlné teploty rychle a snadno.

Chodby

Odstraňte průvan a udržujte hosty nepřetržitě pohodlně, když se pohybují mezi oblastmi ve vašich prostorách.

Spoločné prostory

Ústředním bodem je kuchyně: infrapanely SMODERN mohou pomoci zvýšit počet zvýšení příjmů.

 

Infrapanely SMODERN nabízejí řešení mnoha problémů v oblasti vytápění v hotelovém průmyslu:

 

Rychlé čištění

Jak hosté přijdou a odcházejí, čistící personál musí pracovat rychle na pokoji – a to na vysoké úrovni. Vzhledem k tomu, že infrapanely vytvářejí méně prachu, vlhkosti a bakterií než konvekční systémy, infrapanely usnadňují čištění místností – což představuje obrovský kumulativní přínos v podnicích, kde je potřeba denně pracovat na velkém počtu místností.

Více dostupného prostoru

Hotelové pokoje mohou být rychle přeplněné. Odstraněním objemných konvekčních radiátorů a instalací tenkých infrapanelů je maximální prostor k dispozici a hosté se nemusí obávat překročení zavazadel.

Lepší noční spánek

Čistší teplo vytvářené infrapanely poskytuje další zdravotní přínos – méně prachu a vlhkosti znamená, že hosté s astmatem nebo podobnými obtížemi na hrudi dostávají lepší noční spánek.

Minimální narušení

Infrapanely jsou napájeny z elektrické sítě, což znamená, že problémy s instalací a údržbou nepoškozují významně zákaznické služby a udržují optimální výkon vaší firmy.

Ovladatelnost

Infrapanely mohou být integrovány do vašeho stávajícího systému a umožňují vám ovládat a dokonce monitorovat teplotu pokojů v rozsahu 0,5 stupně.

Efektivnost

Infrapanely, které jsou v provozu 24 hodin denně, nabízejí hotelům vysoké faktory „v provozu“ – efektivnější výkon znamená větší finanční úspory.

 

Maloobchod

Infrapanely SMODERN nabízejí řadu klíčových výhod pro obchody a jiné maloobchodní prostory ...

 

infrapanely s modern využitie maloobchod
 

Sálavé infračervené teplo působí přímo na povrchy a objekty, aniž by se spoléhalo na proudění vzduchu – infrapanely jsou schopny vytápět velké maloobchodní prostory důsledněji a efektivněji než konvekční vytápění.

Nakupujte v pohodlí

V nezbytném případě se maloobchodní prostředí musí starat o velký počet lidí, kteří často vstupují a odcházejí, a nepředvídatelně se pohybují kolem prodejny. Konvekční ohřívače, které spoléhají na proudění vzduchu, se často snaží ohřívat velké obchodní prostory důsledně a obchody, které se otevírají na hlavní ulici, musí také čelit vnějšímu průvanu. Většina maloobchodních prostředí musí pracovat na maximalizování zisků, což znamená, že inovativně využívají jejich dostupný prostor a vytvářejí příjemný nákupní zážitek pro zákazníky. Radiátorové ohřívače, zejména starší, mohou být nevzhledné a objemné, musíme vzít v úvahu cenný obchodní prostor a narušení vizuální přitažlivosti obchodu. Topné systémy přinášejí nepraktickou část pro maloobchodní podniky: rozsáhlá údržba, opravy nebo rekonstrukce mohou vynutit uzavření obchodu nebo způsobit nákladné narušení běžného provozu.

Využití

Obchodný prostor

S infrapanely v prostoru odstraníte nepříjemný průvan, studené a vlhké stěny.

Zadní část provozu

Personální prostory, chodby, šatny, pracovní jídelny: pohodlné pracovní plochy pomáhají udržet vaši firmu v provozu. Zajistěte, aby zaměstnanci necítili chlad, když vykonávají svou práci.

Čekající prostory

Šatny, konzultační místa: s infrapanely udržujte zákazníky v pohodlí, když čekají na to, aby byli obslouženi.

Chodníky

Halách na chodbách: udržujte zákazníky v pohodlí, když se pohybují mezi oblastmi ve vašem obchodě.

 

V konkurenční obchodní scéně může nepříjemný nákupní zážitek rychle odvrátit zákazníky. Zjistěte, jak může být technologie infra vytápění použita ve vašem obchodním prostoru:

 

Jednoduchá instalace

Infrapanely SMODERN jsou napájeny do elektrické sítě – instalace nevyžaduje žádné nákladné instalatérské nebo plynárenské práce a žádné významné narušení podnikání.

Jednoduchá údržba

Infrapanely se velmi snadno udržují, neboť neobsahují žádné pohyblivé části. Naše 10letá záruka nabízí naprostou klidnou atmosféru, v případě opravy se panely jednoduše svěsí ze stěn a vymění se za nové.

Efektivní teplo

Sálavé infračervené teplo působí přímo na povrchy a objekty, aniž by se spoléhalo na proudění vzduchu – infrapanely jsou schopny vytápět velké maloobchodní prostory důsledněji a efektivněji než konvekční systémy.

Úspora místa

Ploché a nenápadné infrapanely SMODERN mohou být nainstalovány na stěnách a stropech, aby zákazníci byli při nákupu či konzultaci v pohodlí a také, aby firmy ušetřily cenné maloobchodní prostory pro výrobky na prodejně.

Konzistentní teploty

Termostaty umožňujú presnú kontrolu teploty infrapanelov, čo znamená, že každá časť maloobchodného priestoru dostáva konzistentné, pohodlné úrovne tepla - a vplyv náporov je výrazne znížený.

Značkové vytápění

Infrapanely SMODERN mohou být přizpůsobeny, což umožňuje obchodům vytisknout na jejich povrchu motiv nebo RAL barvu. Tímto způsobem infrapanely v maloobchodním prostředí slouží dvojímu účelu, přičemž kladou důraz na značku a styl, přičemž poskytují příjemné teplo.

 

Zdraví a péče

Prostředí péče o zdraví a pečovatelské prostředí je pečlivě navrženo tak, aby občanům a pacientům poskytovalo maximální možný přínos a podporovalo jejich zotavení.

 

infrapanely s modern využitie zdravie a starostlivosť
 

Infra topné systémy mohou být použity ke zlepšení těchto prostředí mnoha způsoby. Výzkum ukázal, že sálavé infračervené teplo má potenciál usnadnit problémy s kostmi, klouby a krevním oběhem a pomáhat při léčbě stavů, jako je artritida a revmatismus.

 

Léčebné teplo

Ve zdravotnické a rezidenční péči může být teplota v léčbě pro pacienty a obyvatele základním faktorem. Nekonzistentní nebo kolísající teploty mohou komplikovat programy obnovy nebo mít za následek nepohodlí pacienta – čím přesněji může být teplota regulována, tím lépe. Zdravotní a pečovatelské prostředí také často vyžadují specializované vybavení a přístroje – obrovské topné systémy slouží pouze k tomu, aby se prostor cítil zaplněný a přeplněný.

Kromě pohodlí a tepla jsou mnozí jednotlivci v prostředí zdravotní péče citliví na infekci, což znamená, že hygiena a čistota nabývají nových úrovní důležitosti. Starší konvekční ohřívače vytvářejí prach a bakterie, což ztěžuje jejich čištění a pravděpodobnost podráždění pacientů trpících astmatem nebo kdo si stěžuje na potíže s dýcháním.


Využití

Oblasti léčby

Zdraví a prostředí péče: infrapanely SMODERN mohou zvýšit pohodlí léčby, generovat pozitivní zpětnou vazbu od pacientů a návštěvníků.

Zadní část provozu

Personální prostory, chodby, šatny, pracovní jídelny: pohodlné pracovní plochy pomáhají udržet vaši firmu v provozu. Zajistěte, aby zaměstnanci necítili chlad, když vykonávají svou práci.

Čekající prostory

Čekárna, prostory recepce: infravytápění může pacienty nebo obyvatele udržet v pohodlí a šťastné, když čekají na rodinu nebo přátele.

Chodníky

Halách na chodbách: udržujte pacienty v pohodlí, když se pohybují mezi oblastmi ve vašem obchodě.

 

Infračervené teplo přináší praktické i terapeutické výhody pro zdraví a péči:

 

Přesné vytápění

Infrapanely SMODERN jsou ovládány pomocí termostatu a nabízejí bezprecedentní přesnost – pacienti a pečovatelé mohou rychle a snadno upravovat teploty tak, aby vyhovovaly jejich specifickým zdravotním potřebám.

Hygienické vytápění

Na rozdíl od radiátorů a konvekčních topných těles přitahují infrapanely méně prachu a vlhkosti, čímž se zvyšuje komfort prostředí pro každého, kdo má problémy s dýcháním a umožňuje mnohem snazší čištění – obrovský přínos pro zdravotnická zařízení.

Praktické vytápění

Infrapanely SMODERN jsou ploché a nabízejí řadu možností šetřící prostor. Panely mohou být instalovány na stěnách nebo stropech, čímž ponechávají prostor pro důležitá zařízení a přístroje ve zdravotnických a pečovatelských zařízeních.

Nízká údržba vytápění

Infrapanely neobsahují žádné pohyblivé části, což znamená, že vyžadují minimální údržbu. Nabízíme 10letou záruku na naše produkty, ale v případě potřeby je práce na opravách jednoduchá, jako odpojení panelu od sítě a jeho odstranění ze zdi.

Atraktivní vytápění

Infrapanely SMODERN jsou přizpůsobitelné mohou být potlačeny motivem nebo v RAL barvě – v prostředí udržujícím světlé, atraktivní a zajímavé prostředí a vytváření příjemného pracovního prostředí je obrovským přínosem pro pacienty a zaměstnance.

Terapeutické vytápění

Výzkum ukázal, že sálavé infračervené teplo má potenciál usnadnit problémy s kostmi, klouby a krevním oběhem a pomáhat při léčbě stavů, jako je artritida a revmatismus.

 

Kancelář

Komfortní, dobře vyhřívaná kancelář činí zaměstnance šťastnějšími a produktivnějšími.

 

infrapanely s modern využitie kancelária
 

Zjistěte, jak může technologie infra vytápění transformovat vaše kancelářské prostředí – a zlepšit vaši firmu ve více směrech.

 

Vytápění pracoviště
V kancelářském prostředí je efektivnost vždy důležitá úvaha – která se vztahuje na vytápění. Velké otevřené prostory, ve kterých se lidé často pohybují, jsou náchylné ke konceptu, který ztrácí energii a peníze a nechává zaměstnancům pocit chladu. Starší konvekční topné systémy jsou náchylné k problémům a vyžadují nákladnou údržbu, protože stárnou - oprava těchto systémů může zahrnovat nákladné instalatérské práce a narušení vašich profesionálních obchodních služeb.

Kromě finančních důvodů mají systémy vytápění vliv na kanceláře mnoha způsoby: velké radiátory otevírají prostor a ovlivňují styl a estetiku kanceláře, zatímco nekonzistentní konvekční teplo vyžaduje neustálou úpravu, což narušuje produktivitu.

 

Využití

Pracovní oblasti

Jednotlivé pracovní stoly nebo prostory setkání: infrapanely mohou poskytnout konzistentní úroveň tepla a pohodlí pro každý koutek pracoviště.

Zadní část provozu

Personální prostory, chodby, šatny, pracovní jídelny: pohodlné pracovní plochy pomáhají udržet vaši firmu v provozu. Zajistěte, aby zaměstnanci necítili chlad, když vykonávají svou práci.

Čekající prostory

Čekárna, místnosti na schůzky, prostory recepce: infravytápění může hosty a návštěvníky uspokojit, když čekají na schůzku nebo schůzku.

Chodníky

Halách na chodbách: udržujte všechny v pohodlí, když se pohybují mezi oblastmi ve vašich prostorách.

 

Infra vytápění nabízí způsob, jak zvýšit produktivitu vaší kanceláře - a dokonce šetřit peníze na účty za energii:

 

Instalace

Infrapanely SMODERN jsou napájeny elektrickou energií, která umožňuje snadnou instalaci – jednoduše zapojte topné zařízení do elektrické sítě a ovládejte jej termostatem. Jednoduchá instalace také zabraňuje nákladnému narušení instalace a práce s plynem souvisejícím s konvekčními systémy.

Údržba

Infrapanely neobsahují žádné pohyblivé části, což znamená, že vyžadují minimální údržbu. Nabízíme 10letou záruku na naše produkty, ale v případě potřeby je práce na opravách jednoduchá, jako odpojení panelu od sítě a jeho odstranění ze zdi.

Zabraňte plýtvání

Díky výhodám v oblasti energetické účinnosti nad konvekčními systémy infravytápění umožňuje ušetřit peníze a energii – čímž bude vaše podnikání finančně lepší a udržitelnější iz hlediska životního prostředí.

Konzistentní teplo

Kanceláře mohou být drahé, ale digitální wifi termostaty nabízejí přesnou kontrolu nad infrapanely, které vám umožňují vytvářet stálou a pohodlnou teplotu v každém rohu vašeho pracovního prostoru.

Obchodní styl

Infrapanely lze vytisknout na míru s motivem či firemními značkami nebo mohou být v RAL barvě – nabízejí příležitost rozjasnit kancelář. Alternativně mohou být panely použity k doplnění stávajícího dekoru.

Ušetříte prostor

Infrapanely lze instalovat téměř v každé části vašeho kancelářského prostředí, takže máte více prostoru k tomu, abyste mohli pracovat.

 

Salóny a ošetřovací místnosti

Salony a místnosti pro ošetření by měly svým zákazníkům nabízet zážitek a poutavé prostředí.

 

infrapanely s modern využitie salon krasy
 

Infračervená technologie může pomoci dosáhnout těchto cílů - pomocí topných zařízení navržených tak, aby vyhovovaly jakémukoli nastavení.

 

Péče o zákazníka a komfort
Salóny a místnosti pro ošetření zaznamenávají časté výkyvy teplot při zapínání a vypínání zařízení a při vstupu a odchodu zákazníků mezi jednotlivými termíny. Prostředí salonu je ve všech tvarech a velikostech a nabízí řadu služeb či terapeutických zážitků. Podobně, salonní styl a estetický design jsou rozhodující pro přilákání nových obchodů: zákazníci, kteří přicházejí s cílem zlepšit svůj vzhled, mohou působit nepěknou dekorací. Starší konvekční ohřívače představují pro salony řadu problémů: kromě zabírání prostoru nabízejí nekonzistentní teplo, přitahují prach a vlhkost a mohou poškodit pečlivě koordinovaný vzhled prostředí.

 

Využití

Oblasti léčby

Infrapanely SMODERN mohou zlepšit léčbu, generovat pozitivní zpětnou vazbu a zvýšit výnosy.

Maloobchodní prostor

Infra vytápění nejen podporuje pohodlné salonní prostředí, ale umožňuje uvolnění cenného prostoru pro vitríny a prodej specializovaných produktů.

Čekající prostory

Čekárna, prostory recepce: infra vytápění může hosty a návštěvníky uspokojit, když čekají na zkrášlení.

Chodníky

Halách na chodbách: udržujte všechny v pohodlí, když se pohybují mezi oblastmi ve vašich prostorách.

 

Jak může infra vytápění pomoci vašemu salonu?

 

Styl salonu

Infrapanely SMODERN lze přizpůsobit speciálním designem, fotografií nebo dokonce RAL barvou či velkoplošnou keramikou. V salonu jsou infračervené panely ideálním způsobem pro vystavování fotografií účesů a produktů nebo nabízejí nápady a inspiraci klientům, kteří čekají.

Pohodlí

Salóny mohou být zaneprázdněným prostředím, naplněným speciálním vybavením. Ploché a nenápadné infrapanely SMODERN lze instalovat téměř v každém typu místnosti nebo prostředí – což znamená, že vaše firma nemusí změnit svůj systém vytápění.

Přesné teplo

Teploty v salonech se mění, protože spotřebiče, jako vysoušeče vlasů, jsou zapnuty a vypnuty a zákazníci vstupují a opouštějí prostor. Infrapanely lze snadno, rychle a přesně řídit pomocí jednotlivých termostatů.

Hygienické teplo

Čistota je rozhodující pro chod salonu. Vzhledem k tomu, že infrapanely přitahují méně prachu a vlhkost než konvekční topné systémy, jsou nejen snáze čištěny, ale také hygienické – a přinášejí zlepšený komfort a zkušenosti s péčí o zákazníka.

Osobní pohodlí

Tvar a velikost infrapanelů SMODERN umožňuje jednotlivým stanicím přijímat vlastní směrové teplo – účtovat změny teploty v různých částech salonu.

Maximalizujte obchodní prostor

Většina salonů nabízí specializované produkty k prodeji - infrapanely SMODERN znamenají více prostoru pro prezentaci a prodej.

 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZjQ5MjV