Zákaznická podpora: 9:00 - 16:00, Pá. do 15:00 │ +421948076520 │  DOPRAVA ZDARMA na infrapanely                                                                                                                          EUR 


» Způsoby platby
Způsoby platby

Za objednané zboží v hodnotě do 4489,99 Kč, zaplatí kupující přepravní náklady 195 Kč. Přeprava se realizuje přes přepravní společnost FOFR.

 

Za objednané zboží v internetovém obchodě, může kupující zaplatit do 25000 Kč dobírkou, nad 25000 Kč bezhotovostně převodem (zálohovou fakturou).

Za objednané zboží pro zakázkovou výrobu v internetovém obchodě, bude prodávající požadovat zálohu 50% z celkové ceny objednávky. Doplatek 50% se realizuje před vyexpedováním zboží.

Zálohová faktura bude odeslána až po kontrole ID kódu a ořezu motivu.

 

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží, může kupující uhradit prodávajícímu následujícím způsobem:

- v hotovosti na dobírku v místě určení kupujícím v objednávce

- bezhotovostně převodem na účet prodávajícího - 2302138178/2010, Fio banka

Platební metody jsou napojeny na platební bránu společnosti GoPay s. r. o., která poskytuje zabezpečenou technologii přijímání platebních karet a online bankovních převodů. Čísla platebních karet, kreditních karet a hesla k elektronickému bankovnictví zadáváme pomocí zabezpečeného a důvěryhodného kanálu společnosti GoPay s.r.o. Možnosti plateb:

3. Elektronické peněženky: Gopay účet

4. Online platební kartou: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro

5. Online bankovním převodem: Platba 24, MojePlatba, ČSOB, ePlatby, ePeníze, FioBanka - Pro on-line platbu bankovním převodem použijte č.ú: 2302138178 / 2010Zboží na zakázkovou výrobu


Motiv - 
Tisk UV technologiemi je vhodný prakticky pro libovolný typ motivu. Jediným omezením je obtížné dosažení jednolité barevné plochy nebo plochy a jemným barevným přechodem. Každý motiv je grafikem kontrolován a před tiskem na infrapanel vzorově vytištěn na papír a případně zaslán k odsouhlasení. Tisk motivu je dokonale spojen s povrchem a desítky let bude beze změny barevnosti, další změna není možná. Proto pečlivě vybírejte vhodný motiv s nadčasovým vzorem.


Keramika - Struktura a mramorování keramiky se může lišit od vzorků obrázků. Podlouhlé vzory keramiky se vždy přizpůsobují podélnému směru infrapanelů.

 

RAL barva - Vzorník odstínů RAL barev se může mírně lišit od skutečné RAL barvy na infrapanely.

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YTM2Y2