Zákaznická podpora: 9:00 - 16:00, Pá. do 15:00 │ +421948076520 │  DOPRAVA ZDARMA na infrapanely                                                                                                                          EUR 


» Proč vytápět infrapanely

12 důvodů proč vytápět infrapanely SMODERN

 
 
12 dôvodov prečo vykurovať infrapanelmi S MODERN
 

1. Menší závislost na cenách energií

Není pochyb o tom, že náklady na energie a vytápění porostou trvale vzhůru. Použitím vytápění, které přináší významnou míru jejich úspory, jste méně závislí na jejich zdražování. Pro další snížení spotřeby lze využít obnovitelné zdroje energií – fotovoltaické panely, domácí větrné elektrárny a další. Při výpadku elektřiny lze část topného systému zprovoznit například na externí diesel agregát, což v případě výpadku dodávek plynu není možné.

 

2. Ekonomické vytápění domu

Infrapanely SMODERN dokážou v mnoha případech uspořit až neuvěřitelných 60% nákladů za energie. Svými nízkými provozními náklady přinášejí infrapanely uživateli velké úspory a tím zajišťují rychlou návratnost vložené investice – zpravidla 4-5 let.

  

3. Decentralizovaný zdroj tepla

Infrapanely vyrábějí teplo jen v místě potřeby a jen v době, kdy je potřeba. Pro vytopení jen části domu/bytu nemusíte aktivovat jako u konvenčního vytápění celou oběhovou soustavu, ale pouze odpovídající infrapanel. Minimalizují se ztráty tepla vedením v rozvodech teplé vody a vytopením jen části domu. na začátku a konci topné sezóny lze snížit náklady o několik procent.

  

4. Nízká sazba za elektřinu pro celou domácnost

Každému, kdo si pořídí infrapanely SMODERN, přidělí rozvodny společnosti velmi výhodnou dvoutarifní sazbu dodávky elektrické energie DD5 nejen pro vlastní vytápění, ale pro celou domácnost. Díky tomu výrazně snížíte náklady nejen na topení, ale také na provoz všech elektrických spotřebičů.
 
 

5. Krátká doba návratnosti investice

Nízké pořizovací náklady dosahují cca 50% plynového vytápění a provozní náklady jsou dokonce nižší až o 20%, v porovnání s tepelným čerpadlem dosahují pořizovací náklady jen neuvěřitelných 30% při provozních nákladech pouze o cca 10% vyšších. Ve srovnání úspora vs. náklady na pořízení se tepelné čerpadlo vrátí za více než 25 let. Infrapanely S MODERN nepodléhají běžnému opotřebení a tudíž v součtu všech nákladů jsou jasnou volbou s návratností investice do 4-5 let.

 

6. Dlouhá životnost bez revizí a servisních zásahů

Vytápění s infrapanely SMODERN jsou náklady na servis a údržbu prakticky nulové. Aktivní částí je termostat, který je levný a výměna probíhá zpravidla jednou za cca 10 let. Kvalita infrapanelů SMODERN vám zaručuje dlouhodobý provoz vytápění bez oprav.

  

7. Ekologický provoz

Nízké provozní náklady minimalizují zátěž životního prostředí. Ve srovnání s konvenčním vytápěním snižujeme zátěž životního prostředí exhaláty CO2, popílku a prachu. Využití infrapanelů SMODERN se zařízeními na výrobu obnovitelných zdrojů energií představují infrapanely SMODERN nejúčinnější formu ochrany životního prostředí bez dopadu na Vaše pohodlí a tepelnou pohodu.

 

8. Suché a zdravé zdivo

Díky obdobnému principu vytápění, jako u kachlových kamen, tedy „sálavého způsobu vytápění“ dochází k ohřevu vnitřních stěn a příček na nepatrně vyšší teplotu než je teplota vzduchu. Vzduch se od takto ohřátých stěn ohřívá až sekundárně. Při sálavém způsobu vytápění jsou teploty vzduchu a stěn opačné a tedy vlhkost teplejšího zdiva je předávána chladnějšímu vzduchu = zdivo se vysouší a zlepšují se jeho tepelně-izolační vlastnosti.

 

9. Komfort

Tepelná pohoda je to, co očekáváme od každého topného systému. Ne všechny způsoby vytápění jsou ovšem opravdu komfortní. Sálavé vytápění zvítězilo v nezávislých testech měření tepelné pohody před všemi běžnými způsoby vytápění.

 

10. Regulace infrapanelů

Lze využít většiny běžně dostupných regulačních prvků různých výrobců. Lze využít také moderní termostaty / čidla napojená na centrální systém ovládání domu připojená na internet a ovládat každou místnost z pohodlí aplikace ve vašem mobilu.
 
 

11. Modulární systém vytápění

Stavíte a vybavujete dům či byt postupně? Infrapanely můžete dokupovat také postupně dle vašich požadavků. Pokud se v budoucnu rozhodnete přistavit část domu nebo využít podkroví, nedostanete se do problémů s posílením současného zdroje tepla, prostě jen dokoupíte potřebné množství infrapanelů.

 

12. Bezpečnost

Infrapanely SMODERN spotřebovávají pouze elektřinu a nehrozí nebezpečí například úniku CO2, jako u plynového vytápění. Infrapanely jsou prakticky bez elektrosmogu. Infrapanel splňuje krytí proti tryskající vodě IP54.

 

Pořízením infrapanelů SMODERN ušetříte nejen vstupní investice, ale také provozní náklady.
Investujte ušetřenou částku do posílení zateplení domu a dalších úsporných technologií.

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NTVhODU3O